Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dbamy o naszą planetę - Mali Badacze

 

21.04. Wtorek

Temat : Dbamy o naszą planetę

 Cel ogólny: Rozwijanie wśród dzieci świadomości ekologicznej, wrażliwości związanej z poczuciem odpowiedzialności za stan środowiska przyrodniczego.

 

Dzień Dobry

 Początek dnia rozpocznijmy od małej rozgrzewkihttps://youtu.be/H0I1BRT3N7M ćwiczenia poranne 

 Dzisiaj przedstawiamy zajęcie badawcze, zapewne byłoby fajnie wykonać to razem w przedszkolu ale w obecnej sytuacji poproście o pomoc osobę dorosłą do wykonania tego doświadczenia.

 

https://youtu.be/b7NPBi7-Sk8 oczyszczanie , uzdatnianie wody

  https://youtu.be/plQ8rCApNIQ  niezwykła podróż kropelki

 I jak podobało Wam się? Jeśli ktoś ma ochotę pochwalić się swoim doświadczeniem domowym poprosimy o zdjęcia a nawet film, wszystkie prace wysyłamy na naszą pocztę grupową .

 Ale to nie koniec, dla straszaków i chętnych 5 latków przygotowałyśmy zabawę z literą Z,Z.

Poniże w załączniku są dla kolorowe karty pracy. Oczywiście nie zapominamy o kartach pracy z naszego cyklu Plac Zabaw i pracujemy według planu tygodniowego. Czekamy na Wasze prace.

 Miłego Dnia

 

Liliana Ljumezi , Małgorzata Mielczarek